Zajęcia chemiczne

Zgłoszenie na zajęciaFormularz zgłoszeniowy na zajęcia chemiczne

Serdecznie zapraszamy na nowe arcyciekawe zajęcia – DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE, które będziemy realizować we współpracy z firmą IQUEST (www.doswiadczeniaznauka.pl)

Misją zajęć jest propagowanie idei uczenia się poprzez zabawę i doświadczanie. Chcemy wzbudzić w dzieciach zapał do nauki oraz rozwoju zdolności intelektualnych, komunikacyjnych i kreatywnych każdego dziecka.

Wybuch piany, wulkany, laboratorium baniek mydlanych, napięcie powierzchniowe, chemia kosmetyczna, zabawy z gęstością i wiele innych doświadczeń będzie przeprowadzanych na zajęciach.

Dzieci mają do dyspozycji prawdziwy sprzęt laboratoryjny, dzięki czemu mogą się poczuć jak w prawdziwym laboratorium.

Zajęcia opierają się na idei samodzielnej pracy i nauki. Dzieci w bezpiecznym warunkach i pod kierunkiem osoby prowadzącej samodzielnie przeprowadzają doświadczenia.

Termin: 1 x w tygodniu po godz. 15.30 (dzień możemy dostosować do  możliwości uczestników – prosimy o zaznaczenie tej informacji w zgłoszeniu)

Wielkość grup: 10-15 osób (podział na wiek klasy 0-IV oraz V-VIII)

Cena: 90 zł/m-c (w przypadku rodzeństwa 80 zł/m-c) – w cenie są zawarte wszystkie materiały używane na zajęciach, fartuchy laboratoryjne dla dzieci na czas zajęć, dwóch prowadzących, mniej więcej co drugie zajęcia, dzieci zabierają efekty swoich eksperymentów do domu.

Miejsce: SP 1/ SP 2 w Siechnicach

Prowadzący: Zespół posiada duże doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu warsztatów naukowych dla dzieci. Wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych i kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zdobyli pracując i prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim, w muzeach i centrach naukowych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Szczegółowe informacje pod nr tel. 609-327-718